Počet členů: 75

Členové

Informační servis

Přihláška

Info závody

Výsl. závodů

Diplomy

Fotokart.

Cizinci

Diskusní fórum

Burza

Příp. dotazy na:
OK1KI
OK1ES

Home


logo2.JPG logo.jpg logo2.JPG

kfk.png

vznikl spontánně, někdy na začátku roku 2005, kdy pražští amatéři z Prahy a okolí, se kterými se setkáváme každé první pondělí v měsíci v historické hospodě Na Výtoni usoudili, že je třeba, aby někdo občas pomohl OK1KI s údržbou stanice, antén a vůbec s technickou stránkou radioamatérského vysílání. A také s radou co se týče používání počítače a vůbec s věcmi okolo PC. Hlavně proto, že jedinou aktivní YL, která mezi ně chodí, nemohou nechat jen tak tápat ve věcech, které neumí. Podle značky jí říkáme Kikina.

Zatím má klub přes 75 členů (stačí se přihlásit a slíbit pomoc a jakoukoliv spolupráci). Chceme, aby byla navenek nějaká zajímavá činnost a protože většinou rádi závodíme, rozhodli jsme se pořádat nějaké malé závody. Vše děláme proto, aby byla nějaká legrace v tomto vážném světě.

První závod byl 17. května 2005 u příležitosti polokulatých narozenin Kikiny. A jmenoval se opravdu KIKI contest. Protože ohlas na něj byl příznivý, vymysleli jsme další závod v prosinci na Mikuláše. Další závod se konal 17. května 2006 při příležiosti Mezinárodního dne telekomunikací, v srpnu 2006 závod Memoriál OK1SZ.

Další pořádané závody:
– 5.prosinec 2006 – Mikulášský závod (II.ročník)
– 17.května 2007 – KIKI CONTEST u příležitosti půlkulatých narozenin členů
– 16.8. MEMORIÁL OK1AIR
– 25.10. MEMORIÁL OK1AGA


Činovníci:
tajemník OK1ES J.Zabavík
návrhy dipl. OK1KI M.Šebestová
diplom. manažer OK1VOR V. Pokorný
webmaster OK1SRD J.Šroll

 


Počet návštěv těchto stránek: counter


angl dl